KOCHANI RODZICE!

PAMIĘTAJCIE, ŻE W FERWORZE ZABAWY CZASAMI MOGĘ ZAPOMNIEĆ, KTÓRE RZECZY SĄ MOJE, WIĘC ŻEBY UNIKNĄĆ STRESU I ZAKŁOPOTANIA, PROSZĘ WAS, ABY WSZYSTKIE MOJE RZECZY BYŁY PODPISANE!

  1. Szczoteczka, kubek, pasta (najlepiej bez fluoru)
  2. Ręcznik do rączek — Mamo, tato! Chciałbym być samodzielny już od samego początku, więc proszę Cię aby mój ręcznik był małych rozmiarów, tak abym mógł odwiesić go sam
  3. Mała poduszka, kocyk, lekka kołderka, którą w razie awarii będzie można łatwo wyprać
  4. Piżamka — taką, którą łatwo założę i zdejmę, póki co ważniejsza będzie dla mnie wygoda niż elegancja (dotyczy dzieci w wieku 2,5-4 l)
  5. Obuwie zmienne — zabudowane kapcie zapinane na rzepy lub zapięcia, najlepiej z gumową podeszwą, sznurowane buty dobrze trzymają się na nóżkach, ale ich założenie może sprawić mi trudności, szczególnie na początku mojej przygody z przedszkolem
  6. Kalosze i pelerynka przeciwdeszczowa — chciałbym wychodzić na dwór nie tylko kiedy świeci słońce, zabawy w deszczu są przecież takie fajne!
  7. Komplet odzieży na zmianę — bielizna (najlepiej 2 pary), spodenki (najlepiej 2 pary), getry, bluzeczka z krótki rękawem, bluza/sweterek, ponieważ każdemu może się zdarzyć wylanie soku wprost na sweter, a lot szklanką do buzi to taka super zabawa! Dzięki temu trenuję swoją koordynację, a że się przy tym brudzę? A kto powiedział, że brudne czasami nie znaczy ciekawe!
  8. Czapka lub kapelusz przeciwsłoneczny.