Rytmika

Nauczycielem rytmiki jest Pani Patrycja Kropp, która w każdy czwartek prowadzi barwne ruchowo, a także wesołe muzyczne zajęcia, przy okazji dbając o świetną postawę naszych maluchów.

Nie wymagamy na te zajęcia dodatkowego stroju, prosimy jednak o wzgląd na to, aby dziecku było wygodnie.

Aktywny Przedszkolak

Pod tym pojęciem kryją się zajęcia ruchowe usprawniające wszystkie partie mięśniowe, które prowadzi bardzo zaangażowany Pan Piotr, jednak dzieci wolą go nazywać Panem Piłką 🙂

Koszt zajęć to 32 zł/miesiąc.

Na te zajęcia wymagany jest strój sportowy.

 

 

 

 

 

Religia

W poszczególnie dni tygodnia odwiedza nas katecheta Pan Dawid, który na życzenie rodziców opowiada dzieciom w bajkowy sposób o życiu Jezusa. Jego dodatkowym atrybutem jest gitara.

Zajęcia są bezpłatne i nie są obowiązkowe.

Logopedia

Dbamy o prawidłowy rozwój mowy naszych przedszkolaków, dlatego też profilaktycznie każda z grup co środę bawi się słowami wraz z Panią Natalią (logopedą).

Zajęcia te wliczone są w cenę przedszkola.

Dodatkowo na początku roku przeprowadzamy badania logopedyczne. W przypadku, gdy któreś z dzieci potrzebuje dodatkowej pomocy, to może ją uzyskać na indywidualnych zajęciach u nas w placówce, w czasie godzin pracy przedszkola, a cena jest wtedy ustalana indywidualnie z logopedą.

Dogoterapia

W każdy piątek odwiedza nas Dama, ale nie taka pochodząca z zamku, tylko najbardziej wytworna z labradorów. Bawi i uczy, a także oswaja naszych przedszkolaków z tym jak należy obchodzić się z psami – co zrobić w przypadku spotkania z rozzłoszczonym psiakiem czy jak nauczyć pupila posłuszeństwa. Po skończonych zajęciach nagradzają ją smakołykami. Zarówno Dama jak i dzieci bardzo to lubią.

Opiekunem damy jest Pani Ewa.

Koszt zajęć to 28 zł/miesiąc.

Taniec

Przesympatyczna Pani Kasia uczy naszych przedszkolaków podstawowych kroków tańca klasycznego i w trakcie świetnej zabawy dzieci doskonalą poczucie rytmu, równowagę oraz koordynację. Zajęcia odbywają się co środę.

Ich koszt to 30 zł / miesiąc.

Język angielski

Odbywa się raz w tygodniu: we wtorek. Poprzez zabawę uczymy nie tylko słów, ale także zwrotów, wierszyków oraz piosenek. Naszym nauczycielem jest Pani Ola ze szkoły Maverick, wykwalifikowany nauczyciel języka angielskiego.

Dla naszych przedszkolaków jest bezpłatny.